Zpět

O třídě

Vyšlo slunce, zasvítílo,
na nebi se otočilo. 
každá kytka maličká, 
radost má ze sluníčka. 
Při své práci s dětmi využíváme prožitkové učení, individualizaci, spontánní sociální učení, didakticky zacílené činnosti.  V těchto činnostech je dětem poskytnut prostor pro volbu činnosti, současně je vedeno k odpovědnosti za danou činnost tím, že ji dokončí včetně úklidu.
Respektujeme i osobní soukromí, pokud dítě činnost odmítne, může se uchýlit do klidného koutku a aktivity se neúčastnit. Nesmí však rušit ostatní děti při činnosti.
Podporujeme samostatné myšlení, rozvíjíme dovednost logického uvažování. Od začátku školního roku
budeme u dětí rozvíjet schopnost sebeuvědomění a budeme posilovat dovednost sebehodnocení dětí.
Skupinová činnost je zastoupena ve značné míře, učí děti spolupráci, schopnosti domluvit se
na společném řešení, ale i kompromisu. Děti se učí navrhnout řešení, diskutovat, plánovat
postup činnosti, rozdělit si úkoly a také činnost, práci nebo hru společně zrealizovat.
V této třídě vás přivítají p. uč. Veronika Lešťanová Dis., Garlíková Eliška
Asistent Pedagoga: Ašenbrylová Lenka 

hurá hurá zmrzlina

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Výlet na hasičskou stanici - Hvězdičky

Kliknutím na nadpis článku zobrazíte více informací.

Více informací

Loučení s "Dívčími" sportovkami

Děkujeme p. Mikulčik a jejím parťačkám, že s našimi dětmi cvičily, soutežily a rozvijely jejich zdatnost a koordinaci pohybů. Děkujeme :)

Více informací

ve školce přírodě to bylo príma! :)

Moc jsme si to užily, doufáme, že děti mají spoustu zážitků a žádná klišťata :)

Více informací